Certifikovaný obchod

 
Již několik let si udržujeme certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz
 

Každý e-shop, který je na Heurece, se může nechat ohodnotit svými zákazníky. Vždy, když v takovém e-shopu nakoupíte, přijde vám krátký dotazník, kde vás poprosíme o zohodnotenie spokojenosti s nákupem. Pokud nám větší množství zákazníků řekne, že nakupování v daném obchodě je jedna radost, dostane od nás obchod certifikát Ověřeno zákazníky.

 
Naše společnost zavedla a používá Systém managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001: 2008 / ISO 9001: 2008 od 15.12.2009

 
Certifikační orgán společnost APA CERT SLOVAKIA, spol. s.r.o. se zaměřuje svou firemní politiku na otevřenost pro všechny potenciální a stávající zákazníky a také na spolehlivost a férovost při poskytování auditů a certifikací. Norma ISO 9001 je základním manažerských nástrojem pro zajištění a dosažení kvality, stability procesů, efektivního řízení a neustálým zlepšováním se v schopnosti uspokojování potřeb zákazníků za přiměřenou cenu.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tato stránka používá cookies na vylepšování a přizpůsobování obsahu vašim potřebám, používáním této stránky vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
Povolit všePodrobné nastavení