O nás

Založení

Naše společnost JUNIORpapier, působící na trhu od roku 1996, se zabývá zejména velkoobchodní činností v oblasti školních potřeb, kancelářských potřeb a psacích potřeb. Společnost byla založena jako rodinná společnost Slavomír Binčíkem. Ve svých začátcích, které nebyly lehké, jsme se zaměřili na maloobchodní prodejny a školy západního Slovenska. Se snahou uspokojit specifické požadavky zákazníků se neustále rozšiřovalo i portfolio nabízeného zboží a služeb, které v současné době tvoří přes 10 00 položek a neustále narůstá. Do našeho portfolia jsme zařadili i gastronomické zboží a dekorace. V současné době působíme na území České a Slovenské republiky a snažíme se uspokojit potřeby těch největších zákazníků ale i těch nejmenších .

V roce 2006 jsme spustili prodej i přes internet. V současnosti se jedná o 4 verze elektronického obchodu, přičemž se snažíme stále vylepšovat funkcionalitu e - shopu a poskytnout zákazníkům veškeré potřebné informace o zboží z pohodlí domova.

Spolupracujeme s mnoha dodavateli ze Slovenska a Evropské unie, například z České republiky, Polska, Maďarska, Itálie, Holandska a Švýcarska, jakož i s dodavateli ze zemí jihovýchodní Asie, konkrétně z Číny, Tchajwanu a Japonska. Postupným rozšiřováním sortimentu neustále vzrůstala potřeba po větších skladových prostorách, jejichž plocha v současnosti představuje 2000m ². V roce 2013 jsme se přestěhovali do nových prostor, které mají skaldovou i správní funkci. V současné době také provozujeme prodejnu PAPÍR - HRAČKY v Malackách na Záhorácka ulici v Malackách.
Kontakt a péče o zákazníky zajišťuje přes dvacet zaměstnanců, z tohoto počtu pět obchodních zástupců, kteří svými službami pokrývají všechny regiony Slovenska a dva obchodní zástupci jsou určeni pro území České republiky . Svěřené zákazníky pravidelně informují o nových nebo připravovaných produktech, seznamují je s akciemi a výprodeji a vždy jsou připraveni pomoci najít optimální řešení jejich specifických požadavků.


Důraz na kvalitu

Produkty, které mají logo JUNIOR patří do našeho portfolia zboží. Nákupem tohoto zboží pomůžete rozvíjet mladou ale velmi kvalitní značku školních a kancelářských potřeb. Hlavním kritériem při výběru nového zboží je zejména kvalita nabízeného sortimentu. Snažíme se přinášet našim zákazníkům moderní a kvalitní věci. Všechny produkty, poskytované naší společností a hlavně produkty JUNIOR, prošly pečlivým výběrem , sestávajícím z testování kvality a užitných vlastností při zohlednění přiměřenosti ceny. Kompletní nabídku našeho aktuálního sortimentu má zákazník možnost poznat na obnovené webové stránce a prostřednictvím našeho e ​​- shopu .

Nové prostory společnosti JUNIOR na Pezinské ulici č. 58 v Malackách:

  

                          

Maloobchodní prodejna na Pezinské ulici č. 58 v Malackách:

  

  

Prodejna Papír-Hračky na Záhorácké ulici č. 1879/9 v Malackách:

                    

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tato stránka používá cookies na vylepšování a přizpůsobování obsahu vašim potřebám, používáním této stránky vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.
Povolit všePodrobné nastavení